+90(312) 557 09 40 info@mirsistem.com
HAKKIMIZDA

Ankara 'da faaliyet gösteren "Mir Sistem Savunma ve Güvenlik" geçmişten gelen birikim ve tecrübeye sahip yönetim kadrosu ile kurumsallaşarak sektöre adım atmıştır. Kısa sürede yenilikçi, prensipli ve koşulsuz müşteri memnuniyetini temel alan yapısı ve kalitesini sektörde ispatlamış iş ortakları ile sektörün önemli oyuncularından birisi haline gelmiştir. Sürekli gelişen teknolojik değişime sürekli gelişime yaptığı yatırımlarla cevap vererek kendisini güncel tutmayı başarmış nadir kuruluşlardandır. Sunduğu ürün ve hizmetlerin en düşük maliyetle optimum fayda sağlayacak şekilde müşteriye ulaştırılması ve teknik servisi ile ürünün faal halde kalması sağlanmıştır.
 
Ar-Ge ve ürün tasarımına verdiği önemle yerli üretimi kullanan firmamız, yurtdışı pazarlarda yaptığı atılımlarla ülkemize döviz girdisi sağlamaktadır.
 
Firmamız, ulaştığı kurumsal kimliği ve güven ortamı ile ulusal ve uluslararası alanda güvenlik bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri konusunda optimal çözümleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

DİĞER SAYFALAR
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2014 Mir Sistem
Ortadoğu Reklam